AMC100-FA30
AMC100-FA30
● Proiectat special pentru gestionarea sursei de alimentare a serverului din centrul de date
● A plus B circuit dublu de ieșire AC, un total de 30 de ramuri
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Armonică de curent total
Trimite anchetă
  • Descriere
    informație
    Caracteristică
    1) Comunicare:RS485/Modbus-RTU
    2) Multi-circuit:30 monofazate sau 10 trifazate
    3) Evaluat U și I:U:AC 220V/380V I:5A
    Funcţie
    ·1 comunicații RS485
    product-519-519
    Instalare
    DIN 35mm
    Dimensiune (L*W*H):
    product-616-616
    Apariția
    Cablaj
    image014
    image015
    image017
    Parametru
    Sistem de distribuție
    Curent alternativ
    Tensiune magistrală
    Tensiune nominală
    220V
    Interval de măsurare
    ±20 la sută
    Supraîncărcare
    Tensiune instantanee de 2 ori/sec
    Circuit de intrare curent
    Evaluat
    50mA
    Gamă
    0.125-60mA
    Supraîncărcare
    Continuu de 1,2 ori, instantaneu de 10 ori/sec
    Mediu inconjurator
    cota
    Mai mică sau egală cu 2500 m
    Temperatura
    Lucru: -15 grad -55 grad Depozitare: -25 grad -70 grad
    Umiditate
    Umiditate relativă Mai mică sau egală cu 93 la sută
    Frecvență
    AC45-65Hz
    Măsura
    Priză
    Resiztenta izolarii
    Rezistența de izolație între toate terminalele și părțile conductoare ale carcasei nu este mai mică de 100MΩ