AMC100-FDK48
AMC100-FDK48
● Proiectat special pentru gestionarea sursei de alimentare a serverului din centrul de date
● Monitorizați tensiunea 48 a prizei A plus B DC
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
Trimite anchetă
  • Descriere
    informație
    Caracteristică
    1) Comunicare:RS485/Modbus-Rtu
    2) Multi-circuit:48 circuit
    3) Evaluat U și I:U:AC 220V/380V I:5A
    Funcţie
    ·48 de detectare a stării comutatorului
    ·1 comunicații RS485
    product-345-345
    Instalare
    DIN 35mm
    Dimensiune (L*W*H):
    product-345-345
    Apariția
    product-1-1
    product-1-1
    Cablaj
    image014
    image015
    image017
    Parametru
    Sistem de distribuție
    DC
    Tensiune magistrală
    Tensiune nominală
    48VDC,240VDC,336VDC
    Interval de măsurare
    ±20 la sută
    Supraîncărcare
    Tensiune instantanee de 2 ori pe secundă
    Circuit de intrare curent
    Evaluat
    5V (senzor Hall, necesită alimentare externă ±12V sau ±15V)
    Supraîncărcare
    Durata este de 1,2 ori, instantanee de 10 ori/secundă
    Mediu inconjurator
    Altitudine
    Mai mică sau egală cu 2500 m
    Temperatura
    Funcționare:-15 grad -55 grad Depozitare:-25 grad -70 grad
    Umiditate
    Umiditate relativă Mai mică sau egală cu 93 la sută
    Instalare
    Metoda de instalare a șinei DIN35mm sau a plăcii de jos
    Alimentare auxiliară
    Produs de AMC100-ZD; Alimentare DC 12-24V când este utilizat
    singur
    Resiztenta izolarii
    Rezistența de izolație între toate terminalele și părțile conductoare de pe carcasă trebuie să fie de cel puțin 100MΩ